Memurlara servis hizmeti ne zaman başlıyor?

21 Ocak 2014 Salı, 16:58

12 sene öncesinde memurlardan alınan servis hakkı tekrardan verilecek. Peki memurlara servis hizmeti ne süre başlayacak? İşte detaylar…Türk Büro Sen, Maliye Bakanlığına müracaat ederek , toplu sözleşme kapsamında 2014 seneninden bu yana memurlara verileceği duyurulan servis hizmetinin ne süre başlayacağını sordu.
MALİYE BAKANLIĞI’NIN YANITI “14.08.2013 tarihindeki ve 28735 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Toplumsal Haklara İlişkin 2014 ve 2015 senelerinin içeren 2. Dönem Toplu Sözleşme başlığının Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Toplumsal Haklar Başlıklı bölümünün Büro Bankacılık ve Sigorta Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşme Bölümünün Servis Hizmeti Başlıklı 6. Maddesi kapsamında servis hizmeti sağlanması kapsamında ön çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz